Kontaktujte redakci>> Doporučte Grapevine přátelům>> Odhlásit se>> Ochrana soukromí>>
Ochrana soukromí
Jak získává Grapevine informace?
Získáváme informace tím, že vy sám/sama vyplníte formulář s údaji o vašem jménu, e-mailové adrese atd., když si objednáváte Grapevine nebo když se účastníte některé z našich aktivit. Cookies jsou naším statistickým programem používány pouze k sestavení souhrnných statistik, např. z jakých zemí návštěvníci na stránkách pocházejí.

Které informace se ukládají?
Grapevine uchovává osobní údaje, abychom mohli dostát závazkům, které vůči vám máme. Např. pokud zvítězíte v soutěži, ve které je zasílána nějaká cena, požádáme vás o vyplnění adresy. Adresa se použije pro doručení zásilky a uloží se z důvodu opravy případné chyby a jako doklad pro účetnictví k prokázání skutečnosti, komu byla cena zaslána.

Poté, co jste se přihlásili k odebírání časopisu, máte vždy možnost odběr časopisu zrušit: kliknete na ikonku "Odhlásit se" na www.grapevine.cz a vyplníte následný formulář. Stejný odkaz na odhlášení najdete i v každém čísle časopisu. Můžete nás kdykoliv kontaktovat, pokud už si nebudete přát dostávat další čísla časopisu.

Když posíláte svým přátelům doporučení na Grapevine nebo jinou aktivitu, je ve vašem tipu uvedena jako odesílatel vaše e-mailová adresa. Vaši přátelé se sami rozhodnou, zda se přihlásí, t.j. jménem vašich přátel nic neobjednáváte. Vždy záleží pouze na nich, jestli mají o časopis nebo aktivitu zájem.

Když si na stránkách Grapevine objednáte něco z nabídky od jiných firem, postará se Grapevine o první část procesu, tzn. příjem objednávky a úvodní zákaznický servis, takže pokud si objednávku rozmyslíte těsně po jejím provedení nebo zjistíte, že jste při objednávání zadali špatný údaj, napište nám. V normálním případě je objednávka přeposlána společnosti, která stojí za nabídkou a která následně přebírá zodpovědnost za doručení toho, co jste si objednal/a. Tak se stanete zákazníky u dané společnosti. Požadované informace při objednávání se mohou různit: záleží na tom, jaké údaje daná společnost vyžaduje k doručení objednávky.

Odpovědnost
Mirago Media AB vlastní Grapevine a zodpovídá za shromážděné osobní údaje. V žádném případě Mirago Media neposkytne vaši e-mailovou adresu třetím stranám.

Grapevine je vydáván ve Švédsku, Norsku, Dánsku, Finsku a České republice v jazyce příslušné země. Vydavatelem je společnost Mirago Media, specializující se na direct marketing v elektronických médiích. Více se dozvíte na www.miragomedia.com

Z aktuálního čísla Grapevine:
Cinque Terre - Oáza kam se dá uprchnout>>
Začněte trénovat. a nevzdejte to hned za několik týdnů>>